AyanoTarh

13 روش رایگان افزایش فالوور واقعی و منطقی صفحه اینستاگرام تجاری

همانطور که می دانید در حال حاضر صفحه اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار و محبوب تبدیل شده است، این نکته بسیار مهم است که هر کسب و کار بتواند در صفحه اینستاگرام تجاری خود با مخاطبانش ارتباط موثر برقرار کند.

به اشتراک گذاری تجربیات و برقراری ارتباط نیازمند این است که شما روش های استفاده از این فضا و افزایش دادن دنبال کنندگان که قرار است در آینده مشتریان شما شوند را داشته باشید.

ما به شما نکاتی را می آموزیم که بتوانید مخاطبان علاقه مند، مرتبط و فعال را جذب کنید :


1.افزایش فعالیت هدفمند

شما برای افزایش فالوور به صورت منطقی نیاز به فعالیت بیشتری در اینستاگرام دارید. این کار را می توانید با پست گذاشتن مستمر انجام دهید. سعی کنید تعداد پست هایتان را افزایش دهید تا بیشتر دیده شوید اما در عین حال، دقت کنید که ارسال پست بیش از اندازه مخاطب را دلزده می کند.

2.استفاده از هشتگ

برای بیشتر دیده شدن از هشتگ های مرتبط استفاده کنید . این کار باعث می شود تا کسانی که با شما و فعالیت شما مرتبط هستند بتوانند شما را پیدا کنند و به دنبال کنندگان شما تبدیل شوند.

شما می توانید از google و webstagram برای یافتن هشتگ های محبوب و پر بازدید مرتبط با خود و شغلتان استفاده کنید تا بیشتر دیده شده و افراد بیشتری شما را دنبال کنند.

3.ایجاد فضای رقابتی در صفحه

سعی کنید در صفحه خود رقابت ایجاد کنید، دنبال کنندگان را به بحث و تبادل نظر دعوت کنید. سعی کنید با فراخوان ها و مسابقات توجه افراد را به صفحه خود جلب کنید. از آنها بخواهید که با شما تعامل و مشارکت داشته باشند.

4.قرار دادن اطلاعات صفحه بر روی سایت و ایمیل و پروفایل شبکه های اجتماعی دیگر

سعی کنید اطلاعات پروفایل خود را بر روی همه شبکه های اجتماعی و بلاگ خود قرار دهید تا مخاطبانتان بتوانند شما را به راحتی پیدا کنند.

صفحه خود را بر روی ایمیل خود و کارت ویزیت خود نیز قرار دهید و نیز بر روی سایت خود بنری قرار دهید تا شما را فالوو کنند.

5.زمانبندی مناسب برای ارسال پست

توجه به ساعت بازدید پست می تواند یکی از مهم ترین عوامل برای افزایش دنبال کننده برایتان باشد. در نظر بگیرید اکثریت مخاطبان شما در چه بازه زمانی وقت آزاد دارند تا به شبکه های اجتماعی خود سر بزنند، این زمان را به عنوان بهترین زمان انتخاب کنید زیرا تعداد بازدید از پست شما در این زمان بیش از زمان های دیگر است.

در روز های تعطیل و جمعه ها نیز پست ارسال کنید زیرا اکثر افراد در این زمان پستی ارسال نمیکنند و این برای شما یک امتیاز محسوب می شود تا پست شما توسط افراد بیشتری دیده شده و این امر موجب افزایش دنبال کننده شما می گردد.

6.فالوو کردن افراد

شما با دنبال کردن دیگران و نشان دادن خودتان به آنها از طریق لایک و کامنت و پیام و... افرادی را به خود جذب میکنید. فالوو متقابل یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش دنبال کنندگان است.

7.به چالش کشیدن

سعی کنید با مطرح کردن سوال در زیر پست های خود افراد را به چالشی دعوت کنید و یا از مخاطبان حاضر بخواهید تا صفحه شما را به افراد مرتبط معرفی کنند تا از این طریق تعاملی در صفحه شما رخ دهد. همچنین می توانید در ازای این معرفی برای آنها شرایط ویژه ای مثل تخفیف در کالا یا صنعت خود قائل شوید.

8.رعایت اصول در قرار دادن پست

حتما این را در نظر بگیرید که افرادی که شما را دنبال می کنند بخاطر محتوای ارسالی شما در صفحه شما هستند پس ارسال پست های بی مورد و بدون ربط و همچنین ارسال عکس و ویدئو بی کیفیت و خارج شدن از الگوی خود موجب از بین رفتن علاقه افراد به صفحه شما و ترک آن می گردد.

9.آنالیز صفحه

با آنالیز و بررسی صفحه خود می توانید در یابید بیشترین مخاطب شما چه کسانی بوده اند و از کدام پست شما بیشتر لذت برده اند، با استفاده از این اطلاعات می توانید در یابید که از این پس برای افزایش فالوور از چه پست هایی باید استفاده کنید و کدام گروه از افراد را برای مخاطب اصلی خود قرار دهید.

10.تبلیغات

با تبلیغ در صفجات پر بازدید می توانید خودتان را به مخاطبانتان معرفی کنید، با این کار افراد به صفحه شما می آیند و افرادی که صفحه شما به نظرشان مفید می آید شما را فالوو خواهند کرد.

11.عدم استفاده از فالوور های فیک

استفاده از این گونه فالوور ها به شما این امکان را می دهد که تعداد فالوور را افزایش دهید ولی به دلیل عدم فعالیت آنها این امر در لایک و کامنت پست هایتان مشهود می گردد و همین امر باعث کاهش فالوور های واقعی شما نیز می گردد.

12.استفاده از ربات های افزایش فالوور واقعی و هدفمند

شما با استفاده درست از این نرم افزارها می توانید اهداف خود را مشخص کنید و نسبت به اهداف تعیین شده  فالوور های واقعی و مرتبط پیدا کنید و صفحه و فعالیت های خود را به آنها معرفی نمایید. این افراد مشخصات پروفایل شما و پست های شما را می بینند و با میل خود فالور شما خواهند شد، پس حتما فالور فعال و واقعی هستند.

13.انتخاب ربات مناسب و تنظیمات دقیق و حرفه ای آن!

در حال حاضر افراد زیادی با تکنولوژی های مختلف مدعی هستند که ربات افزایش فالور دارند، اما خیلی از این ربات ها بدرستی کار نمی کنند و از طرف اینستاگرام تایید نشده هستند. در اکثر مواقع بعد از شروع فعالیت با اینگونه ربات ها صفحه شما بلاک شده و درصورت ادامه فعالیت مخرب صفحه شما حذف خواهد شد.

پس حتما حتما در انتخاب ربات افزایش فالور دقت کنید و قبل از انتخاب از افراد با تجربه تر مشاوره بگیرید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان شرکت آریانوطرح در این زمینه استفاده کنید.

ما در حال بررسی چند ربات هستیم که در آینده نزدیک مقاله ای برای راهنمایی انتخاب ربات افزایش فالور آماده خواهیم کرد.


خدمات مرتبط


مشاوره رایگان


لیست مقالات