AyanoTarh

7 توصیه برای مدیریت صفحه اینستاگرام تجاری، از طرف یک متخصص!

شما حتما از حضور در اینستاگرام اهداف مشخصی دارید که این اهداف می توانند؛  شهرت بین مردم یعنی داشتن یک برند مطرح و موفق و یا رونق کسب و کار، فروش بیشتر و جذب بیشتر و بهتر مشتری برای کسب و کارتان است .

ما 7 توصیه برای مدیریت صفحه اینستاگرام تجاری شما داریم که شمارا برای رسیدن به اهدافتان یاری می کند :


1.عکس پروفایل برای صفحه اینستاگرام

شاید به نظر بی اهمیت باشد ولی یکی از اصلی ترین نکات که بسیاری از افراد به آن توجهی نمی کنند عکس مناسب برای صفحه اینستاگرام تجاری شماست .

نداشتن عکس جذاب، مرتبط و با کیفیت باعث عدم جذب مخاطب به صفحه شما می شود.

مخاطبان شما را با پروفایلتان میشناسند که مهمترین نشانه آن عکس پروفایل شماست. اولین چیزی که هر مخاطب از صفحه شما میبیند عکس پروفایل صفحه اینستاگرام شماست.

سعی کنید از لوگوی مخصوص خود برای صفحه اینستاگرام کسب و کارتان استفاده کنید و یا اگر برای کسب و کار خود لوگویی ندارید از عکس مرتبط با کسب و کار خود که توسط عکاس حرفه ای گرفته شده استفاده کنید و از گذاشتن عکس های بی ربط و بی کیفیت خودداری کنید .

 

2.توضیحات Bio بسیار مهم است

برای معرفی صفحه و کسب و کار خود از قسمت Bio استفاده کنید .

در بررسی یک صفحه اینستاگرام بعد از عکس پروفایل اولین چیزی که به چشم می خورد و توجه مخاطب را جلب می کند توضیحات قسمت بایو در بالای صفحه اینستاگرام است .

هر چه بهتر معرفی شده باشید و اطلاعات بهتری در این قسمت قرار داده باشید اعتماد افراد بیشتری را جلب خواهید کرد.

اینجا جای توضیح کوتاه و یک پاراگرافی جذاب و مهم کسب و کار شماست، که هر مخاطب با خواندن این متن انگیزه لازم جهت همراهی در صفحه اینستاگرام تجاری شما را پیدا میکند.

اگر قصد گذاشتن لینک در پست ها را دارید (با توجه به محدودیت های موجود در اینستاگرام) حتما از این قسمت برای گذاشتن لینک اصلی استفاده کنید.

 

3.روزانه و منظم پست بگذارید

فعالیت مداوم و پیوسته در اینستاگرام باعث جذب بیشتر مخاطب می شود .

هر چه تعداد بیشتری پست در زمان های مشخص تری در صفحه اینستاگرام تجاری خود ارسال کنید، افراد بیشتری جذب صفحه شما شده و در نتیجه کسب و کار شما رونق بیشتری پیدا خواهد کرد .

از گذاشتن پست های تکراری و بی ربط خودداری کنید، این امر می تواند باعث کاهش فالوورهای شما گردد.

سعی کنید پست ها و تصاویرتان را با توجه به سلیقه مخاطبانتان تهیه و منتشر کنید و به طور متوسط روزانه یک پست را طراحی و ارسال کنید.

اگر نیاز دارید که در روز تعداد بیشتری پست را قرار دهید آنها را با زمانبندی و با فاصله از هم قرار دهید، ارسال چندین پست هم زمان با هم نه تنها باعث جذب مخاطب نمی شود بلکه فرآیند پیشرفت صفحه تجاری شما را کاهش داده و تاثیرات منفی بر روی صفحه شما خواهد گذاشت.

 

4.عکس ها یا پست های زیبا و گرافیکی داشته باشید

اینستاگرام یک فضای پر مخاطب و در عین حال رایگان است . برای مدیریت صفحه اینستاگرام تجاری خود نیازمند ارسال پست هایی با کیفیت و در عین حال جذاب هستید که توسط یک گرافیست یا عکاس آشنا به موضوعات شما ساخته شده باشد.

از عکس و ویدئو های با کیفیت و دارای استاندارد های مشخص استفاده کنید. این محتوا ها شخصیت کسب و کار شما هستند.

در نگاه اول ، چیزی که در نظر می آید عکس ها و ویدئو ها و تصاویر گرافیکی موجود در صفحه است ، هر چه از تصاویر با کیفیت تر با تنوع رنگی بیشتر استفاده کنید توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب خواهید کرد .

سعی کنید عکس های خود را ویرایش کنید ، ویرایش عکس ها از نظر رنگ و نور و الگوی قرارگیری مانند ادویه به عکس شما جلوه بیشتری خواهد داد .

از ظاهری مخصوص (تمپلیت گرافیکی) برای خود استفاده کنید که معرف شما باشد. و فراموش نکنید لوگو خود را در الگوی پست اینستاگرامی خود قرار دهید تا اختصاصی تر شود.

 

5.پست های خود را هشتگ گذاری کنید

با هشتگ گذاری پست ها خودتان را به کاربران دیگر معرفی کنید .یکی از روش های معرفی و تبلیغ رایگان صفحه تجاریتان گذاشتن هشتگ های مرتبط با پست در زیر آن است . این روش باعث می شود تا پست شما توسط افراد بیشتری خارج از فالوورهایتان دیده شود ، اگر محتوای ارسالی شما جذاب باشد باعث جذب مخاطبان جدید به صفحه شما می گردد .

هر چه از هشتگ های مرتبط بیشتری در پی نوشت پست هایتان استفاده کنید باعث می شود بیشتر در صفحات گردشی دیده شوید .

6.استفاده از برنامه های افزایش فالوور منطقی و واقعی

با استفاده از برنامه های افزایش فالوور به راحتی می توانید کاربران مورد نیاز خود را جذب کنید .

این برنامه ها به شما این امکان را می دهد تا بر اساس موقعیت جغرافیایی ، تگ ها ، فالوورهای صفحات رقیبان کسب و کار شما فالوورهای واقعی برای خود جذب کنید .

استفاده از این برنامه باعث می شود مخاطبتان با میل خود با توجه به مطالب و پست های شما به صفحه شما جذب شود و این کار را از طریق لایک و کامنت و فالو کردن جذب می کند .

7.مدیریت صفحه اینستاگرام خود را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید

اگر برای انجام تمامی کارهای توصیه شده وقت، حوصله و یا نیروی متخصص ندارید بهتر است مدیریت صفحه اینستاگرام خود را به صورت برون سپاری یا outsourcing انجام دهید. این کار باعث می شود یک تیم حرفه ای به جای یک نفر غیر حرفه ای صفحه شما را مدیریت کنند و شما نتایج بهتری کسب کنید. ضمن اینکه هزینه سربار درون شرکت شما را کاهش می دهد کمک می کند شما با یک بودجه مشخص به اهداف دیجیتال مارکتینگی خود در اینستاگرام برسید.

 

تیم آریانو طرح4 سال است که بصورت حرفه ای و اختصاصی در زمینه مدیریت صفحات اینستاگرام فعال است. در صورت تمایل می توانید نمونه کارهای اینستاگرامی مارا مشاهده فرمایید. آریانو طرح آماده همکاری با شرکت های کوچک و متوسط است تا با همکاری هم و تلاش گروهی سازمان ها به نتیجه بهتر در مدیریت اینستاگرام برسند. برای شروع می توانید با ما مشاوره کنید.

خدمات مرتبط


مشاوره رایگان


لیست مقالات