AyanoTarh

7 ارائه دهنده برتر سرویس های ایمیل مارکتینگ

دلیل انتخاب بهترین سرویس بازاریابی ایمیل چیست ؟

یک سرویس بازاریابی ایمیل خوب به شما این امکان را می دهد مخاطبین خود را مدیریت کنید، کاربران را به چند گروه تقسیم کرده و عملکرد  ایمیل های ارسالی خود را پیگیری کنید و گزارش های مناسبی از فعالیت ها تهیه کنید.نکته بسیار مهم این است که سرویس خوب تضمین می کند ایمیل‌های شما وارد پوشه spam نشود.

برخی از بهترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل و نحوه کار آنها در برابر یکدیگر را بررسی می کنیم

۱- Constant Contact

یکی از بزرگترین و سریع‌ترین خدمات بازاریابی ایمیل در جهان به شمار می رود که راهی آسان‌ترین برای استفاده از خدمات بازاریابی ایمیلی برای افراد تازه کارمی باشد .

به راحتی می توان لیست های ایمیل، مخاطبین، قالب‌های ایمیل و ... را مدیریت کنید. سرویس‌هایی که به هر حساب کاربری ارائه می‌شوند، عبارتند از: ردیابی و گزارش‌گیری آسان، ابزارهای اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی، یک کتابخانه تصویر و ۱ گیگابایت فضای ذخیره سازی برای فایل ها همچنین سرویس پشتیبانی مناسبی به کاربران ارائه میدهد ابزارهایی مثل چت آنلاین، انجمن و کتابخانه وسیعی از منابع که کار را برای مشتریان راحت و خیالشان را آسوده می کند.

آموزش‌های آنلاین و سمینارهای زنده ای ارائه می دهندمه این امر موجب شده تا صاحبان یک تجارت کوچک، به سرعت اصول بازاریابی ایمیل را یاد گرفته و مانند یک حرفه‌ای شروع به استفاده از آن کنند.

این سرویس شصت روز به صورت آزمایشی و رایگان ٬ بدون نیاز به کارت اعتباری در اختیار کاربر قرار می گیرد و بعد از این مدت قیمت آن از حداقل ۲۰ دلار در ماه شروع می شود.

۲- AWeber

 یکی از محبوب‌ترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیلی است. آنها در زمینه مدیریت بازاریابی ایمیل، ابزارهای گسترده‌ای را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ارائه می دهند.

کار با این سرویس بسیار آسان است به اکثر پلت‌فرم‌ها از جمله وردپرس متصل می شود وبه شما این امکان را می دهد تا به قالب‌های ایمیل، مدیریت لیست، پاسخ‌دهی خودکار و ردیابی ایمیل با جزئیات دقیق، دسترسی داشته باشید . بخش پشتیبانی : چت‌ آنلاین، تلفن، ایمیل، و سمینارهای زنده و منابع وسیعی از چگونگی ها و آموزش ها می باشد.

این سرویس شامل  یک تست ۳۰ روزه رایگان ارائه می‌دهد و پس از آن، برای استفاده از خدمات این سرویس باید مبلغ پایه ۱۹ دلار در ماه را پرداخت نمایید.

۳- ConvertKit

پلت ‌فرم بازاریابی قوی برای وبلاگ نویسان حرفه‌ای و نویسندگان که استفاده از آن بسیار آسان بوده و فوق‌العاده قدرتمند است. که با فرم‌های ثبت ایمیل، امکان ارتقاء و به روز رسانی مطالب را به شما می‌دهد. دارای پنل مدیریت پاسخ‌دهی خودکار و ارسال ایمیل زمانبندی شده نیز می باشد .به راحتی می‌توان مخاطبین را به دو گروه کاربری تقسیم‌بندی کنید . کاربرانی که علاقمند به محصول و خدمات هستند و مشتریان وفاداری که قبلا خرید داشته اند یا از خدمات استفاده کرده اند

قیمت این ابزار بازاریابی ایمیلی از ۲۹ دلار در ماه شروع شده و به صورت پرداخت ماهانه است.

۴- GetResponse

این ابزار برای کسب و کارهای کوچک و مخصوصاً مبتدیان، یک پیشنهاد مطلوب و گزینه ای مفید است.

ابزارهای جالب و خودکار بازاریابی که به اجازه ایجاد خودکار کمپین‌های هوشمند را به شما می دهد، در آن وجود دارد. با ابزار drag and drop builder، می‌توانید کمپین‌هایی را ایجاد کرده و مخاطبین خود را دسته‌بندی کنید و محتویات طراحی شده برای گروه‌های خاص را نیز ارسال نمایید. این ابزار برای افزایش سود و ایجاد کمپین‌های مفید و کارآمد به شما کمک شایانی می‌کند.

 فرم‌های پاسخگویی همچون پر کردن اطلاعات کاربر، صفحات مقصد  (صفحاتی که حاصل کلیک بر روی بازاریابی‌های تبلیغاتی سایت و یا موارد هدفدار دیگر هستند)، آزمایش مقیاسی دقیق (مقایسه عملکرد نسخه‌های مختلف طراحی یک صفحه)، پیگیری مناسب و پاسخ دهنده‌های خودکار مناسب ارائه می‌کند و با نرم‌افزارهای بازاریابی پیشرو متعلق به کمپانی های مطرح دیگر مانند OptinMonster ، SalesForce ، Google Docs ، ZenDesk  و … قابلیت هماهنگی و تجهیز شدن را دارد .

پشتیبانی این ابزار به صورت تلفنی ، چت آنلاین و ایمیل انجام می‌شود و بخش پشتیبانی آنها سرشار از مطالب مفید و کاربردی یادگیری رایگان از جمله فیلم ها، وبینارها، چگونگی ها، راهنماها و … می باشد

نسخه رایگان این ابزار ۳۰ روزه ارائه می شود وبعد از آن هزینه ها از ۱۵ دلار در ماه شروع می شود.

۵- MailChimp

یکی دیگر از محبوب‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات بازاریابی‌ایمیل است و یک رابط بسیار آسان برای استفاده با ابزار و پشتیبانی کامل ارائه می دهند. این ابزار به راحتی با وردپرس،  Magento، Shopify  و بسیاری از پلت فرم های دیگر هماهنگ شده و تجهیز می شود این ابزار یک طراح ایمیل ساده به همراه امکانات ادغام تگ‌ها، پاسخ‌دهندگان خودکار، تقسیم مخاطبین به گروه‌ها و ردیابی و تجزیه و تحلیل ساده می باشدو نیز به شما این امکان را می دهد تا زمان تحویل را براساس موقعیت زمانی کاربران و دسته‌بندی آنها را بر اساس موقعیت جغرافیایی و دیگر مشخصات ارسال کند .

پشتیبانی این ابزارایمیلی توسط ایمیل، چت آنلاین و یک پایگاه اطلاعاتی بسیار بزرگ همراه با راهنما، ویدیو و آموزش های بسیار کاربردی و مفید ارائه شده است.

این ابزار ایمیلی  دارای نسخه رایگان دائمی دارد که امکان ارسال ۱۲،۰۰۰ ایمیل برای تا ۲۰۰۰ مشترک را فراهم می کند نسخه های پولی از ۱۰ دلار در ماه شروع می شود.

به دلیل وجود همین بخش رایگان و خدمات با هزینه بسیار پایین ، بسیاری از افراد آن را بهترین نرم‌افزار بازاریابی ایمیل برای کسب وکارهای کوچک تلقی می‌شود.

۶- Campaign Monitor

این ابزار یکی دیگر از انتخاب‌های محبوب بازاریابی ایمیلی محسوب می گردد و همه چیزهایی را که برای اجرای کمپین‌های موفق لازم دارید را ارائه می دهد.

این سرویس یک drag and drop builder  بسیار مفید برای ایمیل دارد که به شما این امکان را می دهد که تا از قالب‌های ایمیل حرفه‌ای بهره مند شوید . همچنین دارای ابزار drag and drop برای دسته بندی مخاطبین، بر اساس رفتارها و علائق آنها، جهت ایجاد کمپین‌های متنوع برای مخاطبین متنوع است.

شما با این قابلیت می توانید هر پیام را با استفاده از اطلاعات موجود از مشتری، برایش سفارشی کنید. این امر موجب می گردد تا ایمیل‌های شما شخصی‌تر باشد و نتایج بسیار خوبی را به شما بدهد.

استفاده آسان از تست  مقیاسی A / B، پیگیری ، بهینه‌سازی و ابزارهای به اشتراک گذاری  شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از طریق ایمیل و انجمن‌ها از جمله مزیت های این ابزار محسوب می گردد علاوه بر این مشتریان ویژه این سرویس می‌توانند از پشتیبانی تلفنی نیز استفاده کنند. آموزشهای جامع گام به گام برای شروع و حل مسائل نیز وجود دارد.

قیمت این سرویس از ۹ دلار در ماه شروع می شود.

۷- ActiveCampaign

این سرویس ، بازاریابی ایمیلی و خودکار بودن آن را با مفاهیم Customer relationship management (CRM)  و فروش ترکیب می کند و تمام ابزارهای لازم برای ایجاد برنامه‌های هوشمند بازاریابی ایمیلی را در خود دارد.

ابزار مذکور یک ویرایشگر قالب ایمیل کاربردی و فرم ‌های ثبت نام مناسب موبایل را به همراه دارد. که به شما این امکان را می دهد تا مخاطبین خود را براساس اعمال ، موقعیت، رفتار و داده های اجتماعی و دیگر اختلافات دسته‌بندی کنید. اطلاعات اضافی مخاطبین را تنها از روی آدرس ایمیل آنها نیز می توان به دست آورد.

این ابزار به خوبی با بسیاری از نرم‌افزارهای دیگر از جمله وردپرس سازگار می شود  شما همچنین می‌توانید برای پیگیری کمپین های خود به مخاطبینتان SMS ارسال کنید.

طرح های ActiveCampaign از ۹ دلار در ماه شروع می شود در ابتدا شما می‌توانید یک نسخه آزمایشی با ویژگی‌های محدود برای انجام کمپین خودتان درخواست کنید.

با وجود قیمت بسیار بالا این سرویس ، اما اگر به دنبال بازاریابی خودکار هستید، ارزشش را خواهد داشت.

خدمات مرتبط


مشاوره رایگان


لیست مقالات