AyanoTarh

تجاری سازی صفحات کسب و کارها در اینستاگرام بزودی برای همه

مدیریت صفحات تجاری اینستاگرام

در هفته های گذشته اینستاگرام از تجاری سازی پیج های کسب و کارها خبر داده بود و د این هفته بصورت آزمایشی در برخی کشورها این امکانات رونمایی شد.

البته اینستاگرام قبلا وجود چنین امکاناتی را فاش کرده بود اما بالاخره بصورت رسمی آنها را رونمایی کرد. اعضای تیم توسعه اینستاگام در مصاحبه ای گفتند: این امکانات فقط برای کاربران حساب های تجار خواهد بود. امکاناتی مانند کلید تماس یا contact  در صفحات تجاری اینستاگرام ایجاد شده، تا مشتریان بتوانند راحت تر با صاحبان حساب های تجاری تماس برقرر کنند. همچنین دراین بخش امکان اضافه کردن مختصات محل شرکت و نقشه آن وجود خواهد داشت.

با توجه به امکانات اضافه شده مدیران صفحات تجاری اینستاگرام، می توانند آنالیزهای بهتری از پربازدیدترن پست ها و وضعیت لایک ها و ... را جهت مدیریت صفحات اینستاگرام خود داشته باشند. و جالبتر اینکه اینستاگرام در این پیج ها امکان هدف گیری بخش خواصی از مخاطبین را به مدیران این پیج ها خواهد داد و یا مدیران میتوانند این کار را به اینستاگرام بسپارند.

با این ابزارهای آنالیزی، شرکت ها می توانند ببینند که کدام پست های تبلیغاتی شان تأثیر بیشتری روی مشتریان گذاشته و همچنین مشاهده کنند که میزان ریزش کاربرانشان چه روندی را طی کرده است.

به گفته اینستاگرام این قابلیت ها طی ماه های آتی در اختیار کاربران آمریکایی، استرالیایی و نیوزیلندی قرار خواهد گرفت و پس از آن در سرتاسر جهانی منتشر خواهد شد.

تیم خبری آریانوطرح

مقاله های مرتبط