AyanoTarh

مدیریت صفحات اجتماعی

مدیریت حرفه ای اینستاگرام، تولید محتوا و ارائه گزارشات مدیریتی

مدیریت صفحه اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

بی شک امروزه یکی از کانال های موثر برای معرفی و حتی فروش کالا ها و خدمات استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد ، اما نکته ای که در مورد این نوع رسانه ها بسیار مهم و حائز اهمیت است استفاده درست و صحیح و حتی علمی از شبکه های اجتماعی در راستای معرفی کسب و کار و یا فروش کالا ها می باشد .

شرکت آریا نو طرح به عنوان شرکتی پیشرو در این زمینه با داشتن تجربیات عملی بسیار و ارائه راه کارهای علمی، اقدام به ارائه خدمات در زمینه مدیریت صفحات اینستاگرام و تلگرام نموده است که شامل تولید محتوای مناسب، برنامه ریزی استراتژیک، اجرا و در ادامه آنالیز و رسد برنامه های داده شده می باشد. در این زمینه شرکت آریانو طرح امکان تولید محتوای دیجیتال در انواع رسانه ها را دارد.

در ادامه شرح مختصری از خدمات قابل ارائه در مدیریت صفحه اینستاگرام و تلگرام یا مدیریت صفحات اجتماعی آورده شده است :

1- مدیریت مستمر صفحه اینستاگرام برنامه ریزی برای ارسال پست متناسب با کسب و کار :

در بسته مدیریت صفحه اینستاگرام تمامی نیازهای یک کسب و کار در مدیریت صفحه اینساگرام دیده شده و تلاش ما این است که 0 تا 100 مدیریت و اجرای صفحه اینستاگرام را انجام دهیم. یکی از خدمات مهم در این زمینه برنامه ریزی برای قرار دادن پست به صورت منظم و دوره ای بر روی صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام می باشد. این کار در راستای استراتژی تعیین شده ما صورت میگیرد و باعث می شود پیج اینستاگرام کسب کار دارای هدف مشخص و روال کاری منظمی گردد. همچنین پاسخ گویی به نظرات یا کامنت های کاربران و تحلیل و برسی هشتگ های مهم برای استفاده از # هشتگ های مناسب برای افزایش دنبال کننده و رتبه صفحه در اینستاگرام می باشد.

2- عکاسی صنعتی، فیلم برداری و ساخت فیلم ( تولید محتوای دیجیتال ) :

در صورتی که محصول یا خدماتی ارائه می دهید که نیازمند عکس برداری می باشد ، گروه عکاسی شرکت آریا نوطرح با به روز ترین امکانات از محصولات شما عکس گرفته و با ویرایش مناسب آن را آماده برای استفاده در صفحات اجتماعی می نماید. همچنین می توانیم با فلم برداری از مکانها و کاربرد محصولات شمارا در تولید محتوای بهتر یاری دهیم.

3- گزارشات تحلیلی و آماری :

شرکت آریا نوطرح با تحقیقات وسیع و تجربیات خود در این حوزه حلقه مفقوده بحث مدیریت صفحات اینستاگرام و تلگرام را پیدا کرده و با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند جهت تحلیل و بررسی دوره ای صفحه اینستاگرام گزارشات مدیریتی بسیار مفیدی جهت مدیریت استراتژیک پیج اینستاگرام ارائه می نماید. این گزارشات نمایانگر عملکرد برنامه ریزی انجام شده می باشد که خلاصه از سرفصل های این گزارشات به قرار زیر است :

- تعداد کل فالور ها

- تعداد کل لایک ها

- تعداد کل نظرات

- روند رو به رشد لایک ها و کامنت ها

- پرطرفدارترین پست ها

- بهترین پست ها یا بهترین محتوای منتشر شده

- لیست کاربران فعال و غیر فعال 

- مقدار درگیری کاربران با مطالب منتشر شده (Engagement Rate)

4- افزایش منطقی فالور ها

متاسفانه روش اشتباهی که این روزها در میان بعضی صاحبان کسب و کار در صفحات اینستاگرام روال شده است خرید و فروش فالورهای غیر واقعی و خارجی و یا گاها ربات های فالور ساز می باشد که این نوع فالورها اگر چه تعداد عددی و کمی فالورهای صفحات شما را بالا می برد اما عملا هیچ گونه سود تجاری و تبلیغاتی برای شما نخواهند داشت و در خیلی از موارد علی رقم هزینه کردن برای خرید این گونه فالورها خود اینستاگرام آن ها را جعلی تشخیص داده و حذف خواهد کرد. اما شرکت آریا نوطرح با ارائه راه کارهای مناسب از جمله تبلیغات در صفحات مرتبط پربازدید و پرطرفدار و استفاده از هش تگ های مناسب برنامه ریزی استراتژی تعیین اهداف در بازار هدف، یا استفاده از تاکتیک های Influencer marketing  اقدام به افزایش واقعی و منطقی تعداد فالورهای صفحه شما می کند که با این نوع از افزایش فالور شما افزایش ساخت سرنخ های ( Lead Generation ) خوبی را تجربه خواهید کرد و در بازاریابی دیجیتال خود موفق تر از قبل خواهید شد.

همین الان اقدام کنید

همچنین می توانید جهت برآورد هزینه و انتخاب راه کار مناسب با پر کردن فرم مشاوره رایگان، یک قدم مهم و موثر در بازاریابی دیجیتال تجارت خود بردارید... کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان شما را در انتخاب مناسب ترین مسیر راهنمایی می نمایند.